e
sv

Papiss Cisse’den olay sözler! ‘Emeklilik…’

Ülkesi Senegal’e konuşan Papiss Cisse, futbol hayatı ve Fenerbahçe’ye transferi hakkında açıklamalarda bulundu.

Sporx’in aktardığına göre, 35 yaşında Fenerbahçe’ye transfer olduğunu söyleyen Cisse, Bana 35 yaşında Fenerbahçe gibi bir kulübe transfer olabilen Afrikalı bir oyuncu söyleyin. Fenerbahçe, Türkiye’nin Real Madrid’i, 30 milyondan fazla taraftarı var. Kendimle gurur duyuyorum, kendimi anlatırken mutlu hissediyorum.” dedi.

Bu noktaya gelmek için çok çalıştığını söyleyen tecrübeli futbolcu, “Sıcacık yatağımda yatarak buralara gelmedim. Sabahları erken kalktım, takımla çalıştım, eve geldiğimde de bireysel olarak idman yaptım. Evde bir spor salonum var. Tembel bir insan değilim, hayatımı bu şekilde de kazanmak istemem, bunu sevmiyorum.” şeklinde konuştu.

“BUGÜN BİLE HAZIRIM”

Futboldan emekli olmaya hazır olduğunu söyleyen tecrübeli golcü, sözlerini şöyle sürdürdü:

BAYERN MÜNİH’E TRANSFERİ DİREKTEN DÖNMÜŞ

Bayern Münih’e transferinin gerçekleşmediğini anlatan Senegalli, “2012 Afrika Uluslar Kupası öncesinde menajerim Bayern Münih’in beni istediğini söyledi. Ancak Senegal ile Afrika Kupası’na katılmamam gerekiyordu. Ona Senegal’i seçtiğimi söyledim. Gençtim ve önümde uzun bir gelecek vardı. Birkaç gün sonra bu sefer Portsmouth’tan teklif geldi ve onlar da aynısını istiyordu. Bunları kabul edemezdim. Senegal Teknik Direktörü Aliou Cisse benim kardeşim, beni almama kararı ona kalmış. Beni çağırırsa, tekrar milli takıma giderim, bu bir mecburiyettir, düşünülemez. Çünkü ben bir Senegalliyim.” ifadelerini kullandı.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Papiss Cisse’den olay sözler! ‘Emeklilik…’

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ