Neler yeni

Soru sor

Topluluğumuzdan Sorular Sorun ve Cevaplar Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun

İletişim Personeli

Uzmanlarımız Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

SEO Paketlerinin zararları

Reklam Ver Reklam Ver

Sonsöz

Süvariler Tim Lideri
Yönetici
Süvariler Tim Lideri
Katılım
1 Ara 2020
Mesajlar
39
Tepkime puanı
10
Puanları
8

Reputation:

SEO PAKETLERİ

Webmaster forumlarında ticaret alanında popüler olan SEO hizmet Paketleri göründüğü kadar faydalımı ? yoksa buradan aldığınız seo paketleri sitenizi ateşemi atıyor ! seo hizmeti olarak tanımlanan ve paket olarak sunulan bu hizmetlerin en büyük problemi spam riski taşımasıdır. Google.com.tr arama motoru algoritması sabit site kümesinden sürekli farklı içeriklerde bağlantılar çıkılmasını kesinlkle spam algılayacaktır.

ÇÖP MAKALE ÇALIŞMALARI​

Seo hizmetleri tabiki sosyal medya çalışmalarıda dahildir, makale çalışmalarıda , özellikle makale çalışmalarıda oldukça zararlı olduğunu söylemek gerekir, sadece makale satabilmek için açılmış 50 tane web sitesi düşünün ve hepsi nerdeyse birbirine benzer veya aynı ip üzerinde dizildiğini , ayrıca içerik olarak alınan tanıtım reklamları dışında güncel tutulmadığını hesaba katalım ! alexa değerleri sizi yanıltmasın, alexa değeri çok hızlı şekilde iyi noktalara gelebilir.

Alexa değeri yanıltmasın :

Makale tanıtım yazısı satan kişi günde 30 kişiye sitelerini gösterse satış esnasında bu etkileşim bile alexa değerlerinin düşmesine sebep olacaktır. Ayrıca otomatik programlar ile eklenen çalışmalardan uzak durmanız iyi olacaktır, google gelişmiş algoritma ve yapay zekası ile bu durumu kolayca fark ediyor.

Özgünlük önemli :

Tanıtım yazısı alacağınız siteye baktığınızda son 10 makalesi özgün kendisine ait değilse ve içinde başka sitelerin tanıtımları var ise o siteden size fayda gelmez, ettiği fayda okadar minimumdur yok sayabilirsiniz bile.

Anti seo için kullanıldığınu biliyormuydunuz :

Programlar ile yapılan tanıtımlar , imlemeler , pingler gibi hizmetlerin zararı okadar yüksektirki bunu keşfeden bazı kişiler bu hizmetleri satın alıyor ancak kendi siteleri için değil, rakip sitelere uygulatıyorlar ve gerçekten anti seo etkisi veriyor sıralamadan düşüyorlar.

YENİ SEO PAKETLERİNİ DENEYEBİLİRSİNİZ​

SEO hizmeti paketlerini seçerken bu işe yeni başlayan veya yeni paketler oluşturan seo uzmanlarını tercih etmenizi tavsiye ederim, siteler yeni olduğu için çöp duruma gelmemiş olacaktır maksimum etki görebilirsiniz.

BLACK HAT SEO TEKNİĞİ İLE MAKALE ÇALIŞMASI

Ayrıca black hat seo yapan birinden makale çalışması almanız daha etkili olacaktır, yabancı sitelere yüklenen TR Language standartlarında html makalelerin gücü çok etkili olacaktır. Ayrıca Turksiberkonseyi.com forumunda seo hizmetleri kategorisinde birçok seo hizmetide bulabilirsiniz veya black hat seo yapan kişilere buradan ulaşabilirsiniz.
Dipnot: Sitenize google.com’dan backlink bile alsanız içeriğiniz kopya ve faydasız içerikler barınıdırorsa yaptığınız tüm çalışmalardan hiçbir etki alamazsınız
 
Üst